1,621 Переглядів

Бійка “самооборон” на 10-ій Станції Фонтану сталася через новобудову

На будівельному майданчику, розташованому на 10-ій Станції Фонтану, сталася бійка між представниками різних патріотичних організацій – “Одеська Самооборона” та “Самооборони Майдану”.

Конфлікт розгорівся довкола будівництва житлового будинку за адресою Фонтанська дорога 95/5. Місцеві жителі стверджують, що новобудова, зведення якої планується на цьому місці, – незаконна. Для захисту своєї думки люди прикликали “Одеську Самооборону”. Забудовник же звернувся за підмогою до “Самооборони Майдану”. В результаті між предстаниками різних патріотичних організацій сталася бійка, лунали вибухи, була димова завіса від світло-шумових гранат.

[easyrotator]erc_28_1441209017[/easyrotator]
На місці події перебували журналісти “7 каналу”. Під час інцеденту невідомий у балаклаві та камуфляжі пирснув журналістові телеканалу В’ячеславу Касіму в обличчя з газового балончику. “Кореспонденти відділу журналістських розслідувань працювали над матеріалом з господарського спору між забудовником і місцевими мешканцями”, – пояснюється на сайті телеканалу.

До якої саме “самооборони” належав нападник поки що невідомо.

11960076_532299200257782_175751783016880673_n

/ фото з Facebook В’ячеслава Касіма

У “Самообороні Майдану” вважають, що “Одеська Самооборона” відстоює особисті інтереси. “Керівник так званої «самооборони» – Денис Плаксієнко. Його друг – Павло Анатолійович Куліковський, проживає у одному з котеджних будиків на Фонтанській дорозі, і будівництво поруч нового «котеджного містечка» йому недовподоби. Саме тому Павло попросив «плаксієнковську самооборону» втрутитися, і не дати продовжити будівництво”, – говорить на офіційній сторінці організації в соцмережі.

Натомість активіст “Одеської Самооборони” Володимир Пекарюк коментує ситуацію по-іншому. “Місцеві жителі оббивали пороги усіх служю. Максимум, чого їм вдалося добитися, – це рішення суду о забороні будівництва у паркові зоні. Але будівництво продовжилося. Залили фундамент, почали зводити стіни. Міліція на виклики не реагувала. Тому жителі звернулися до ГФ “Одеська Самооборона””, – написав Володимир Пекарюк у Facebook.

У сьогоднішньому конфлікті патріотичні організації звинувачують один одного. У МВС подвідомляють, що в результаті інциденту до працівників міліції з заявою звернувся 45-річний активіст, який також звернувся по допомогу до медичного закладу, та 34–річний журналіст телекомпанії міста Одеси «7 канал». На місці зараз працює слідчо-оперативна група, яка встановлює обставини конфлікту.

[easyrotator]erc_10_1441208760[/easyrotator]

 

/ фото “Інфоцентр”

Post Author: hromadske.od.ua

One thought on “Бійка “самооборон” на 10-ій Станції Фонтану сталася через новобудову

  • Андрей Ткаченко

    (02/09/2015 - 7:33 pm)

    Как же этот смачный кусочек правосеки прощелкали? И даже подратся не приехали–активисты.

Comments are closed.