3,091 Переглядів

Саакашвілі: “В Іллічівську усе розмитнення проходить через фірму Коломойського”

“Усі митні процедури проходять через  брокерську компанію “Мілленіум” Коломойського і Крука. Тепер я розумію, чому цей олігарх так нервувався, що я в Одесі. Мільярди гривень йдуть з кишень звичайних українців у кишені цих людей”, – пояснює голова Одеської ОДА Міхеіл Саакашвілі.

Сьогодні голова Одеської ОДА Міхеіл Саакашвілі навідався до Іллічівського порту, аби вручити Юрію Круку постанову про його відсторонення на час проведення перевірки. Документ Саакашвілі вирішив передати особисто. Зранку цього ж дня Крук взяв лікарняний. “Він зліг з “політичним грипом”. Я буду чекати, коли він одужає, однак сюди він більше не повернеться”, – запевнив Саакашвілі. Замість Крука керівником порту Іллічівська тимчасово призначено Анатолія Єрьоменко, який займає посаду замдиректора з економіки. abm0AdIYirc

Голова ОДА дав наказ начальнику міліції Георгі Лорткіпанідзе забезпечити правопорядок в Іллічівську. Натомість з’явилася інформація про те, що профспілка порту збирається влаштовувати протестні акції на підтримку керівництва. Міхеіл Саакашвілі закликав працівників порту не піддаватися на провокації та не брати участь у сумнівних мітингах.

Post Author: hromadske.od.ua