1,614 Переглядів

В центрі Одеси в Міському саду горить «Літній театр» (ВІДЕО)

театрпо

UPD: Станом на  19:30 пожежа ліквідована. Рятувальники контролюють місце події, бо поки що відбувається тління.

В центрі Одеси сталася пожежа в одній із будівель, розташованих не території Літнього театру.

«Прогулюючись в Міськсаду, я відчула легкий запах диму та гарі. Почала оглядатися, щоб зрозуміти, звідки запах. Побачила невеликий стовпчик диму з території Літнього театру. Згадала, як влітку відкривали ворота та розбирались з «жителями» тієї території. Одразу ж промайнула думка: невже там є піч та топлять дровами?», – розповіла очевидиця Олена Мельник. «В ту ж мить щось хлопнула і я побачила невеликі язички полум’я наверху за парканом. Я попросила чоловіка, який проходив повз мене, визвати пожежних», – розповідає вона.

Олена повідомила, що рятувальники приїхали на місце пожежі о 17:49, але під’їхати до самого осередку вогню було нереально і о 17:54 рятувальники все ще шукали можливість потрапити всередину. Тож на ту хвилину гасіння пожежі ще не почалося.

Пізніше сторож, який охороняв будівлю та територію театру, сказав, що пожежа почалась через коротке замикання у проводці. Але пожежників визивав не він. Нам рятувальники також повідомили, що виклик був отриманий від невстановленої особи.

На місці знаходилось декілька патрульних Національної поліції, слідчі та рятувальники.

Нагадаємо, що у серпні 2015 року волонтери вимагали відкрити Літній театр біля Дерибасівської для громадськості

Post Author: hromadske.od.ua