478 Переглядів

Аваріям на проспекті Шевченко хочуть зарадити за рахунок тротуару

Ділянка біля Палацу Спорту – аварійно небезпечне місце, де за останні п’ять років відбулося близько 40 аварій, в тому числі аварія за участю Очільника Одеси. Влада міста серйозно налаштована вирішити цю проблему і сьогодні на апаратному засіданні у міськраді запропонували як вихід – розширити трасу.

За проектом, який презентував начальник управління дорожнього господарства, проблемну ділянку розширять за рахунок тротуару із зупинкою та зеленими насадженнями та облаштують розділяючі смуги із бардюрами. Щодо останнього пункту – його настійливо не рекомендує поліція.

Фото проекту із міськради – “Думская”

Снимок

Радник мера Сергій Дубенко та місцевий урбаніст Костянтин Ємельянов мають іншу пропозицію, що дозволить обійтися без вирубки дерев та розширення траси за рахунок тротуару – облаштувати під’їзди до небезпечно ділянки засобами примусового зниження швидкості та острівком безпеки.

111

222

 

333


Єдиний дієвий метод, як пише Костянтин Ємельянов на своїй сторінці в мережі Facebook, – завчасне звуження широти смуг. Це змусить водіїв скинути швидкість та дасть їм більше часу для прийняття рішення. Таким чином, пішехід буде захищений від впадкового наїзду і потоки на небезпечній ділянці будуть розділені.

 

444

555
Можете порівняти проекти урбаніста та чиновника.

Зображення схеми звуження широти смуг – Костянтин Ємельянов.

Post Author: hromadske.od.ua