3,074 Переглядів

Гіоргі Лорткіпанідзе. Від головного міліціонера до екс-голови поліції Одещини

Гіоргі Лорткіпанідзе прийшов на посаду начальника Одеського обласного управління міліції, як сподвижник (поки що чинного) Очільника Одеської ОДА Михеіла Саакашвілі. Нещодавно головний полісмен області подав у відставку, а за кілька днів по тому про відставку заявив і сам Голова області. Ми вирішили згадати шлях Гіоргі Лорткіпанідзе у якості головного поліцейського Одещини.

58204bea7cc35

11 червня 2015 Гіоргі Лорткіпанідзе, як особа, що являє для країни державний інтерес, отримав громадянство України. 15 червня він заступив на пост .

У жовтні, перед місцевими виборами, Лорткіпанідзе представив Президенту створений ним “одеський спецназ”.  “До його складу увійшли міліцейські патріоти – кращі представники всіх служб Одеської області”, – сказав керівник спецпідрозділу.

“Абсолютно новий – такого ніде в регіонах України нема, але Лорткіпанідзе його створив”, – так висловився про про одеський загін спецпризначенців Михеіл Саакашвілі.

Саме Гіоргі Лорткіпанідзе наказав зняти блокпости із автоматниками в Одесі, що наганяли паніку на жителів: “Одесити пам’ятають, з чого ми починали: на в’їздах до міста стояли блокпости з автоматниками в масках, районні відділи міліції були відділені від громаськості залізними гратами, зараз Одеса більш безпечне та мирне місто “, каже екс-голова поліції Одеської області.

crop

 

В травні цього року народні депутати вимагали звільнити головного полісмена області за підозрою у подвійнному громадянстві. Також, громадськість сколихнула звістка про те, що на батьківщині Лорткіпанідзе суд постановив арештувати його як  екс-голову прокуратури Грузії, який при розгоні мітингу перевищив свої повноваження.

лорткипанидзе

лорт2

Нещодавно Гіоргі Лорткіпанідзе, у відео-заяві про відставку, відзвітував про пороблену роботу та позитивні зміни, яких зазнали правоохоронні органи міста та регіону, поскаржився на кадрову політику, яка заважає працювати.

саакпролорт

 

Гіоргі Лорткіпанідзе заявив, що все одно залишається громадянином України та залишається на службі Української держави, вірить в одеситів та краще майбутнє України.

 

Post Author: hromadske.od.ua