745 Переглядів

«Нам обіцяли, що георгіївських стрічок 2 травня не буде» – Брифінг СБУ та Нацполіції в Одеській області

Сьогодні, 29 травня, відбулася пресс-конференція голови СБУ в Одеській області Сергія Батракова та голови Нацполіції в Одеській області Георгі Лорткіпанідзе.

Лорткіпанидзе повідомив, що 2 травня буде задіяно більше 3 тисяч правоохоронців, включно з Національною гвардією, а прохід на Куликове поле буде можливий тільки після проходження металевих рамок.

«По всьому місту будуть патрулювати додаткові сили патрульної поліції. Всі правопорушники будуть суворо покарані та притягнуті до відповідальності», – розповідає начальник Нацполіції Лорткіпанідзе

Голова Нацполіції також розповів, що напередодні мав декілька зустрічей із представниками патріотичних організацій та з «куликовцями».

«Якщо потрібно, ми зустрінемося ще й завтра, аби досягти домовленостей, щоб 2 травня пройшло мирно і спокійно», – розповідає Георгі Лорткіпанідзе.

За словами керівника Одеської СБУ Батрака, співробітники служби безпеки переходять на посилений та цілодобовий режим роботи під час 2 травня.

«Вже сьогодні відбувається антитерористичне патрулювання спільно з правоохоронними органами. У пунктах перетину кордону співробітники СБУ працюватимуть у «фільтраціонних» заходах спільно з прикордонниками, ці дії будуть спрямовані на те, щоб не пустити в країну групи провокаторів, як це було минулого року, коли до нас намагалися проникнути так звані “нічні вовки», – повідомив Сергій Батраков.

Post Author: hromadske.od.ua