623 Переглядів

Одеська ОДА відреагувала на офшори та російський паспорт Труханова

8bc4fc2-truhanov-30

Одеська обласна державна адміністрація зробила заяву, щодо фактів наявності у Одеського міського голови Геннадія Труханова паспорту громадянина Російської Федерації та його участі у заснуванні офшорних компаній на території Панами та Британських Віргінських островів.

«Враховуючи надзвичайний громадський резонанс та значущість оприлюдненої інформації, яка, у разі її підтвердження, свідчитиме про грубі порушення Конституції, антикорупційних, виборчих та інших актів законодавства України, Одеська обласна державна адміністрація звертається до Президента, як гаранта Конституції України, та керівників правоохоронних органів держави із проханням невідкладно провести перевірку достовірності розповсюджених ЗМІ відомостей, дати їм належну правову оцінку, та про результати повідомити обласну державну адміністрацію й громадськість», йдеться у повідомленні прес-служби.

Також прес-служба обіцяє оперативне інформування про результати перевірки достовірності приведених у журналістських розслідуваннях фактів.

Дивитись ще:

 • Ринок VS Супермаркет: в пошуках їжі, виробленої в Одеському регіоні
 • Активісти Одещини, не пропустіть шанс освоїти практичні інструменти протистоянню корупції та контролю за владою!
 • Eat Local Challenge Odessa: виклик для одеситів
 • Про вакцини, гроші і «вірус Зіка»
 • Какой должна быть общественная журналистика?

2 comments

 • Это справка? Справка которую выдал государственный орган? Ученики в школе , подделывают справку от врача, что бы не ходить на уроки, гораздо качественней. Это справка не стоит той бумаги на которой она напечатана.
  Где входящий номер? Номер которым зарегистрирована эта сортирная бумажка? Исправление в справке выданной государственным органом? Уровень подделки ниже плинтуса. Такую бумажку, могла выдать только уборщица Буйнакского горсовета!

 • Alla

  Интересно, справка датирована 2014 годом. Где же она хранилась два года и почему всплыла именно сейчас?…

Додати коментар