4,100 Переглядів

Порошенко розкритикував Саакашвілі: провал з дорогами, центром адмінпослуг, з субсидіями (вiдео)

Представляючи нового очільника ОДА Одеської області, Президент України Петро Порошенко розкритикував діяльність команди попередника новопризначеного Степанова.

Так, Президент України Петро Порошенко, перед тим, як представити нового очільника ОДА Максима Степанова, піддав критиці діяльність на цій посаді Михайла Саакашвілі та його команди.

За словами Порошенка, в Одеській області було провалено всі реформи, а сам регіон займає останні місця відносно інших областей, за всіма показниками.

– “В 2016-му році область отримала з усіх джерел, з держбюджету 1 мільярд 320 мільйонів гривень, це другий показник по Україні. Скільки, як ви думаєте, освоєно? Трохи більше, ніж 900 мільйонів. 30% з кров’ю виділених коштів не освоїли. То тендер не провела, то підрядника не знайшли … Я повторю: Одеська область була другою за обсягом фінансування доріг в країні, – заявив Петро Порошенко у своїй промові, підкресливши, що Одеська область за вартістю будівництва та ремонту доріг обійшла інші області України”.

Окрім цього, Президент зазначив, що колишній очільник ОДА та його ставлениця Юлія Марушевська, що займала посаду керівника Одеської митниці, не впорались з експериментом з фінансування дорожніх ремонтів за рахунок митних надходжень.

– “Минулого разу, коли я був тут, ми почали експеримент, згідно з яким всі кошти, отримані за рахунок перевиконання плану по митниці, поверталися в регіон на ремонт доріг. Однак, за 10 місяців 2016 року, коли працював попередній керівник, перевиконання було всього в одному місяці, в серпні, і 22 мільйони пішли на ремонт доріг. В інші – нуль. Зате в грудні перевиконання склало 400 мільйонів. Що хочете розповідайте, але це документ, – сказав Порошенко”.

Серед претензій до команди Саакашвілі, Порошенко також зазначив неправильно оформлені тендери та відсутність організації субсидування населення. За словами Президента, на відміну від всієї України, субсидії в області отримали всього 17% населення, в той час як в інших регіонах цей показник сягає 55%.

Варто зазначити, що Порошенко знову повернувся до теми аэропорту, яка відкаладалась у часі командою экс-очільника Одеської ОДА. Президент запропонував організувати спеціальний фонд для фінансування реконструкції злітно-посадкової смуги міжнародного аеропорту «Одеса».

– “Чому б нам не створити спеціальний фонд, під цей фонд організувати не бюджетне фінансування, а кредитування, і потім за рахунок кожного зльоту і посадки компенсувати ці кредити, – заявив гарант Конституції”.

Порошенко також висловив здивування проблемами, що виникли у роботі Центра надання адмінпослуг, у той час, як в інших регіонах подібні центри працюють без безперебійно.

 – “Скрізь ці центри працюють, працюють спокійно, без скандалів і істерик. Скрізь, крім Одеси. Це навіть не рівень губернатора, максимум мера чи голови РДА”, – сказав Порошенко.

Цікаво те, що одеські активісти збиралися передати відкритого листа Президентові України, для чого зібралися під будівлею ОДА, всередину якої їх не пропустили силовики та представники ГО, підконтрольних діючому меру. У відкритому листі йшла мова про ситуацію, що склалася із хаотичною забудовою історично важливих районів міста та знищенням зелених насаджень. Активісти просять Порошенко втрутитись у ситуацію і розібратись у діяльності міської ради.

Колишнiй очiльник ОДА Мiхеiл Саакашвiлi теж прокоментував сьогоднiшнiй виступ Петра Порошенка

Снимок экрана 2017-01-12 в 17.43.52

Нагадаємо, що в 2016 році в Одесі було прийнято скандально відомий «зонінг», що, на думку фахівців наносить непоправну шкоду історичному обличчю Одеси.

– “В результаті Президент проїхав зовсім іншою дорогою і підійшов до “правильної громадськості”, яку привезли на автобусах, лист ми відправили поштою, і ще раз переконалися в тому, яка мерзота дозволяє собі називатися патріотами України”, – написала на своїй сторінці в мережі Facebook активістка Яна Титаренко.

crhby 1

А ще пiсля всього цього президент вiдвiдав одеську родину Оксани Кобелецької і Сергія Семенова, у яких в один день народилось п’ятеро дітей – дві дівчинки та три хлопчики та подарував родинi мiкроавтобус..)

Post Author: hromadske.od.ua

One thought on “Порошенко розкритикував Саакашвілі: провал з дорогами, центром адмінпослуг, з субсидіями (вiдео)

  • (12/01/2017 - 8:19 pm)

    Порошенко заодно с коррупционерами… Это омерзительно!

Comments are closed.