625 Переглядів

Ранкові події на Антитруханівському майдані в деталях


Близько десятої години ранку на Думську площу прибули комунальники та поліція, які почали прибирати територію входу до міської ради від шин. Активісти встановили їх після ранкового нападу на наметове містечко, який здійснили невідомі.

Очевидці стверджують, що разом з поліцією на місце прибули тітушки, які під виглядом комунальників намагалися прибрати шини.
мм

«Комунальні служби, які прибирали зруйнований інвентар, завантажили все в «Камаз» та зробили спробу вивезти обладнання, але це наші генератори, палатки та плакати, тому ми намагалися їм завадити. У пряме зіткнення з активістами вступили представники правоохоронних органів: топтали ногами жінок та український прапор», – розповідає волонтерка Яна Титоренко.
яна титаренко

За словами активіста Антитруханівського майдану Ігора Бичкова, організатори мітингу та постраждалі будуть звертатися з відповідними заявами в поліцію та прокуратуру.
игорь

«Приїхала поліція, вогнеборці та труханівські тітушки, які почали викидати шини, що знаходилися біля входу в міську раду. Більше було людей у цивільному, а поліція їх прикривала», – також повідомляє активістка Грудинкіна Ольга.
грудкина

Волонтер Світлана Колос стверджує, що разом з поліцією прибули перевдягнуті у комунальників тітушки, яких було близько 300 осіб.

Також близько 12-ої години сталася сутичка між учасниками Антитруханівського майдану та чоловіком, який зірвав плакат мітингувальників.
драка
дрр

Нагадаємо, що близько 4 години ранку було здійснено напад на Антитруханівський майдан, в якому тілесних пошкоджень зазнало декілька активістів

Дивитись ще:

 • Активісти відкрили одеське "Межигір'я" - резиденцію С. Ківалова (оновлюється, відео, фото)
 • Одесситы смогут спроектировать город мечты
 • Польша поддерживает Украину
 • Игра «Черноморца» пройдет без присутствия зрителей
 • Большой бокс возвращается в Одессу 

2 comments

 • star

  Да уже всех достали – твари проплаченные , хотят в моем городе развести бардак как и в Киеве …

 • Ded Mazai

  Ну и шо? Стало больше одесситов? Когда вижу вечных волонтеров, участвующих в постоянных акциях по любому поводу, невольно задаю себе вопрос. Кто их кормит, кто кормит их семьи? Там же есть взрослые дяди и тёти, которые вовсе не титушки ( как они считают), а титушками обзывают таких же бездельников, но с другим мнением. И если раньше это были исключительно сепаратисты, то теперь уже в своём кругу воюют. Может пора заняться своими непосредственными обязанностями – чистить сараи, тогда и порядка в городе будет больше.

Додати коментар