4,358 Переглядів

Соломія Бобровська відповіла на критику президента, а ЦОГ сьогодні не працював (відео)

У п’ятницю 13 січня працівники Одеського центру обслуговування громадян не змогли потрапити на свої робочі місця. Охорона будівлі, де знаходиться ЦОГ, не відчиняла їм двері. Причини були різні – охоронник будівлі, відповідаючи на запитання, постійно плутався у відповідях. То немає світла, то наказ керівництва, то заблоковані двері. Керівник ЦОГ-а Артур Аміров впевнений в тому, що блокування центру то є саботаж і ініційований він новим керівництвом області.

«Вчора було призначення нового губернатора і ми бачимо сьогодні, на наступний же день, що центр обслуговування громадян знову саботується» – зазначив Артур Аміров, керівник Одеського центра обслуговування громадян.

Нагадаємо, що у четвер, 12 січня, Президент України, Петро Порошенко, знаходячись в Одесі, представив нового очільника ОДА Максима Степанова. Під час своєї промови Порошенко розкритикував роботу команди Саакашвілі.

У свою чергу, виконуюча обов*язки керівника Одескої ОДА Соломія Бобровська прокоментувала заяви Президента, назвавши їх неправдою.

«Чомусь ніхто зі спічрайтерів і радників президенту не нагадав, як за 10 хвилин приносили бюджет області і голосувалось, і раздавалось з колін в сесійній залі. Мені було прикро чути кожну позицію, тому що, мабуть, хіба лінивий, або дурень вже не може пояснити на пальцях позиції фактично по кожному пункту, починаючи з доріг і закінчуючи субсидіями. Про стан можливості надання субсидій в Одеській області, про те що у нас далеко не 17 відсотків, а сьогодні 34, що є вдвічі більше», – заявила Бобровська представникам ЗМІ.

Крім того, Соломія Бобровська зазначила, що в Україні було побудовано за минулий рік близько тисячі кілометрів доріг і на Одеську область припадає більше 10 відстоків від загального показнику.

«Ми фактично в Україні є друга область, в якій дороги були приорітетними до будівництва і до ремонту», – сказала Бобровська.

Варто зазначити, що заяви Президента прокоментував також і Семен Кривонос, колишній перший заступник начальника одеської митниці.

«Вчора під час виступу президента прозвучала відверта неправда, яку влили йому в уші ті посіпаки, які приїхали разом з ним. Це наші досягнення і це наші перевиконання. Ми дали тільки за час с січня по жовтень більше 180 мільйонів гривень на будівництво дороги і ще 300 мільйонів перевиконання у листопаді і це що, за останні п*ять днів керівник митниці, який призначений з Києва перевиконав? Чи яким це чином так сталося, який такий дивний Насіров перевиконав такий план», – сказав Кривонос.

Відомо, що представники активної проукраїнської громадськості Одеси та волонтери дякують Бобровській у соціальній мережі за її діяльність на посаді керівника ОДА.

«Ви також згадували про наче б то збільшення рівня злочинності в Одеській області, але насмілюсь сказати, що при нашій команді жоден відомий кримінальний авторитет не насмілювався повертатися до Одеси, що сталося в кінці грудня. Нашій команді вдалося немало, але і багато з запланованого ми не змогли реалізувати. Проте можу з впевненістю сказати, що горда за свою роботу. Ні разу в прийнятті рішення мною не керували бажання особистого збагачення чи прикривання відвертих негідників. І подяки від простих людей, волонтерів, вояків, громадських активістів, екологів для мене вчора була показником», – написала Бобровська на своїй сторінці у Facebook.

Post Author: hromadske.od.ua