1,865 Переглядів

Центр обслуговування громадян в Одесі на межі закриття?

цоб
Центр обслуговування громадян, який у жовтні відкрили в Одесі, знаходиться на межі закриття. Про це повідомляється на офіційній сторінці відомства у Facebook.

Центр обслуговування громадян, що знаходиться на проспекті Шевченко поблизу Одеської ОДА, створювався як пілотний проект нового сервісу надання послуг за прикладом грузинського Будинку юстиції. За словами організаторів проекту, їх мета – зруйнувати бюрократичну та корупційну систему оформлення документів. В Одесі центр створювався як новий підрозділ вже існуючого в місті Центру надання адміністративних послуг, однак з більш широкими повноваженнями. Але, як йдеться в повідомленні у Facebook, вже в перший місяць роботи новий Центр стикнувся із проблемами взаємодії із органими місцевої влади, що впливає на життєздатність проекту в цілому.

“Згідно штатного розкладу, затвердженого сесією міської ради, узгоджено 12 адміністаторів Центру надання адміністративних послуг у цьому відділі. На сьогодні прийом ведуть лише 7 адміністраторів, тобто є 5 вакантних місць. Жодну з цих вакансій протягом 1,5 місяців, незважаючи на неодноразові звернення і наявність підготованих працівників, закрити не дозволяють ні шляхом набору нових працівників, ні шляхом переведення із вже існуючих відділів”, – говориться в зверненні.

Також йдеться і про заборгованість щодо заробітних плат.

Post Author: hromadske.od.ua