948 Переглядів

У комбата одеської 28-ої механізованої бригади провели обшук

У командира першого батальйону 28-ї окремої мехбригади Володимира Пушкаря  з позивним “Туча” працівники СБУ провели обшук. Про це у Facebook повідомив керівник обласного осередку “Правого сектору” Сергій Стерненко. Паралельно обшуки проводились у екс-комабата другого батальйону Сергія Щербини та у інших бійців 28-ої механізованої бригади.

“Обшук у комбата Тучі закінчився. Одночасно з тим було проведено у бійця 28ї обшук, де під машиною в гаражі, начебто знайшли гранату. Київське СБУ викрало його і відвезло в невідомому напрямку. В цей час проводять ще шмони у екс-комбата 2го бату 28ї бригади Щербіни та у інших бійців. Чекаємо на подальший розвиток подій”, – написав .

Володимира Пушкаря звинувачують в отриманні неправомірної вигоди на суму близько 1,1 мільйона гривень. Прокуратура обвинувачує комбата в отриманні хабара за пропуск автоколони контрабандного товару до ДНР через свої блокпости. Засідання не могло розпочатися впродовж майже трьох годин через почерговий самовідвід суддів. У якості доказів прокурор представляв свідчення ще одного з підозрюванних у цій справі та розшифрований телефоний запис, який на сторінці в Facebook розмістив Головний військовий прокурор Анатолій Матіос. Під час обрання запобіжного заходу, Приморський районний суд Одеси залишив на волі без запобіжного заходу командира першого батальйону 28-ї окремої мехбригади Володимира Пушкаря.

Дивитись ще:

  • Комбата одеської 28-ої механізованої бригади залишили під вартою
  • До Одеси доставили 16 поранених в АТО бійців, 7 військових в важкому стані
  • Комбата одеської 28 механізованої бригади затримали на 2 місяці
  • Справа "Тучі": у Києві допитують комбата одеської 28-ої механізованої бригади
  • Меморіал воїнам АТО розташують в парку біля Одеської ОДА