770 Переглядів

В Одесі здійснили спробу силового розгону Антитруханівського Майдану (ФОТО, ВІДЕО) Оновлюється

EET8oKnabUk

На Антитруханівський Майдан сьогодні, 26 квітня, близько 4 години ранку здійснено напад.

UPD: Друга спроба розігнати Антитруханівський Майдан в Одесі сьогодні, вже посеред дня

Відео Олени Кравченко


Нагадаємо, майно протестувальників знищено. Декілька людей отримали травми середньої важкості.

bvrKkoUt9Ic

dNEIHJcicMU

nNg51ckacX4

QZGX7hNIVC4

Очевидці кажуть, що на Думську площу заздалегідь підігнали вантажівку Міськзелентресту. Є версія, що саме вона повинна була вивезти майно протестувальників.

8Kn7UqqIc2g

bvrKkoUt9Ic

Безстрокову акцію в Одесі розганяло близько 30 чоловіків з битами, в які було вбито цвяхи, та ціпками. Їх привезли на маршрутці типу “Богдан”. Активісти кажуть, що правоохоронці попереджали про те, що буде напад.

Зараз на Думську площу підтягуються люди. Учасники безстрокової акції відновлюють плакати. Огороджено місце акції. Учасниця Антитруханівського Майдану Яна Тіторенко повідомила, що до міськради приїздили бійці беркута та почали розчищати завали, які лишилися після розгону біля входу у будівлю. За її словами, жінки намагалися чинити опір і отримали через це тілесні ушкодження. Зараз на місці залишилась лише поліція.

1

2

3

nwq_eJbOcoo

Очевидці нічного нападу стверджують, що на місці бічили Євгена Рєзвушкіна, лідера Автомайдану в Одесі, який начебто керував нападниками по рації. Автомайдан Одеси та Євген Рєзвушкін в свою чергу заявляють, що Євген не має жодного відношення до розгону Антитруханівського Майдану сьогодні в Одесі.

Ще одне відео з розповідями очевидців, яке у 6 ранку зняв Михайло Голубев

Post Author: hromadske.od.ua