3,149 Переглядів

Вечірній огляд новин: таксистські битви та мощі від Труханова

Сьогодні, наприкінці тижня, 3 лютого, нас зацікавили три новини.

Православ*я не припиняє формувати тренд, змінюючи пересічне життя навколо місця, де віряни очікують на анонсовані міською владою мощі святого Пантелеймона. Від 2 лютого, на Соборній площі біля храму було встановлено намети для обігріву, де роздають гарячий чай, є польова кухня. Крім того, охорона прилеглої території підсилена загонами правоохоронців. Нагадаємо, що мер Одеси Труханов особисто, за допомогою ресурсу міської ради, підтримує цей захід МПЦ. Відомо, що віряни займають чергу заздалегідь і стоять по декілька годин, аби потрапити всередину. Одесити і не тільки, жваво обговорюють події навколо так званих залишків святого Пантелеймона у соціальних мережах. Крім того, на офіційній сторінці Труханова в мережі Instagram з*явилися світлини, де мер зображений у соборі і вклоняється мощам.

 

Наслідуючи приклад очільника Одеської ОДА Степанова, мер Одеси Геннадій Труханов збільшив штат одеських чиновників на 27 осіб. Згідно з розпорядженням, збільшать на 5 осіб штати всіх райадміністрацій, а також штат Департаменту надання адміністративних послуг Одеської міськради з 125 до 135 осіб. Департаменту фінансів навпаки знизять чисельність з 85 до 83 осіб. Тепер штатна чисельність апарату Одеської міської ради та її виконавчих органів на 2017 рік з 1700 осіб збільшиться до 1728 осіб. Нагадаємо, нещодавно голова Одеської ОДА Максим Степанов збільшив штат чиновників до кількості 528 осіб.

 

Міжнародна технологічна компанія Uber, що створила однойменний мобільний додаток  для виклику таксі, тепер працює в Одесі. Від 2 лютого одесити мають змогу викликати авто за допомогою своїх гаджетів. Крім того, нагадаємо, що майже одночасно з тим, в Одесі запустився сервіс «Яндекс-таксі», що працює у Києві з минулого року. З приводу цього у соціальних мережах почалося напружене обговорення що до того, кого краще обирати – Яндекс-таксі, Uber чи сервіс Bond, який вже деякий час працює в Одесі і вже здобув собі репутацію надійного і безпечного. Очевидно, що всі компанії, що працювали раніше у сфері таксі, муситимуть змінити свої правила гри, або зникнути.

Таким був короткий огляд 3 лютого, у п*ятницю, що майже минула. Редакція Громадське ТБ Одеса бажає нашим читачам спокійних вихідних.

Post Author: hromadske.od.ua

One thought on “Вечірній огляд новин: таксистські битви та мощі від Труханова

  • (07/02/2017 - 2:16 am)

    Best Writing Service

    Get an expert academic writing assistance. We can write any paper or post on any subject within the tightest deadline.

Comments are closed.