130 Переглядів

ВО «Свобода» вимагає перейменувати Іллічівськ на Бугове, Скіфополь або Святослав

Іллічівська організація ВО «Свобода» спрямувала до Верховної Ради звернення про ухвалення рішення про перейменування міста. Про це повідомляє прес-служба політичної партії в Одеській області. «Приводом стало саботування Іллічівською міськрадою ініціювання громадських слухань щодо нової назви міста та спекуляції деяких політичних партій на цій темі», — говориться в повідомленні.

«Свободівці» звинувачують міського голову Валерія Хмельнюка в ігноруванні проведення громадських слухань щодо цього питання. Також за збереження назви виступає і іллічівська організація «Блоку Петра Порошенка», аргументуючи її ім’ям пророка Іллі.

«Серед нових назв, запропонованих громадськістю, є історична назва «Бугове», а також «Скіфополь» (на честь предків українців – скіфів, перебування яких на цих теренах підтверджене археологічними знахідками) та «Святослав» (на честь князя Святослава Хороброго, який у часи Київської Русі не раз зі своєю дружиною ходив цією територією)», — пропонують в ВО «Свобода». Нову назву місту активісти хочуть затвердити до місцевих виборів у жовтні 2015 року.

До 1927 року Іллічівськ мав назву Хутір Бугове.

Дивитись ще:

  • Звільнений очільник Іллічівського порту Юрій Крук став радником міністра інфраструктури
  • Саакашвілі вимагає звільнити керівника Іллічівського порту