835 Переглядів

“Я хочу, щоб Одеса зробила висновки”, – матір загиблого 2 травня в Одесі Ігоря Іванова

Матір Ігоря Іванова, який одним із перших загинув під час сутичок 2 травня 2014 року у центрі Одеси. Він отримав кульове поранення в черевну порожнину, від якого помер у лікарні. Про те, що Ігор в той день буде на Грецькій вулиці, жінка не знала. На думку Любові Іванової, трагедії 2 травня можна було уникнути, однак в цьому ніхто не був зацікавлений, в першу чергу міська влада. Зараз же півтора роки після тих трагічних подій жінка сподівається, що місто зробило висновки, аби Одеса, де ще досі є проросійські настрої, не перетворилася на другий Донбас.

В листопаді вже півтора роки з моменту трагічних подій в Одесі 2 травня. Нещодавно міжнародна дорадча група Ради Європи заявила про неефективність розслідувань випадків насильницьких дій в Одесі у травні 2014 року. На думку європейських посадовців, винних у масових смертях людей так і не встановлено, а слідство у справі не відповідало вимогам Європейської конвенції з прав людини.

В день півтораріччя трагедії на Куликовому полі сталися невеликі сутички між “куликовцями” та активістами Автомайдану через банер із зображенням загиблих 2 травня.

Дивитись ще:

  • «Нам обіцяли, що георгіївських стрічок 2 травня не буде» - Брифінг СБУ та Нацполіції в Одеській області
  • На Одещині стався вибух на подвір’ї житлового будинку
  • Політика на п'ятому чи шостому місці з того, що цікавить людей, - Роман Кабачій
  • Ярош про Труханова та Ківалова: Вони мали б у в'язниці сидіти (ВІДЕО + ТЕКСТОВА ВЕРСІЯ)
  • Cтавлення одеситів до вироку Надії Савченко - опитування (ВІДЕО)

One comment

  • Александр

    Одесса сделала свои выводы…события 2-го мая стали иньекцией, сделанной городу Ивановыми, Сидоровыми….от событий в Крыму и на Донбассе… где гибнут не десятками, не сотнями и даже не тысячами…и конца этому без пределу не видно…. Еще четыре года как минимум будут умирать женщины, старики и дети…а те, кого минует чаша сея будут говорить о демократических ценностях и праве на жизнь.