На Одеській митниці за спрощеним методом зможуть розмитнювати товари ще більше імпортерів
13 січня Юлія Марушевська, начальник Одеської митниці ДФС провела брифінг, на якому розповіла про нове підписане нею доручення. Згідно з ним, компанії, які працюють в Україні 3 роки і більше, а також які не порушували норми Митного законодавства увесь цей час, зможуть оформляти товари за ціною, вказаною в контракті.
Приводимо пряму мову Юлії Марушевської на брифінгу:
Ми працюємо зараз над важливим кроком, важливим дорученням, яке, я сподіваюсь, збільшить кількість компаній, які працюють з Одеською митницею, і створять ще зручніші для них умови. Мова йде про доручення для тих імпортерів, які будуть розмитнювати свої товари за спрощеним методом. Ті компанії, які працюють понад три роки, і не мали ніяких проблем з порушенням митних правил, зможуть оформлюватись в прискореному режимі, і за ціною, вказаною в договорі. Це важливий момент, тому що він дасть можливість навіть звичайним людям це відчути на своїй кишені.
Сьогодні цей список складає вже 90 компаній, починаючи з великих заводів, металургійних комбінатів, закінчуючи добре знаними українськими виробниками торговими мережами. Тобто всі ті товари і всі ті продукти з якими ви стикаєтесь практично кожного дня. Існують рекомендовані ціни, які затверджені на державному рівні для рекомендованих груп товарів. Скажемо, є якась визначена ціна для такого олівця, але це можуть бути зовсім різні олівці. Ми говоримо про те, що якщо компанія купує цей олівець то вона має право платити мито з тої ціни, яка вказана в чеку фактично, в рахунку за цей олівець. Тому ми не будемо вам казати що всі олівці коштують в середньому долар. Тому шо є олівець за 50 копійок, а є олівець який 5 гривень коштує. Ми довіряємо тим компаніям, які мають хорошу репутацію. Ми їм довіяємо і кажемо, що та ціна яку ви даєте, ми їй віримо. Але ми себе так само страхуємо тим що ці компанії по перше вже три роки працюють в Україні, в них є робочі місця, люди, і це не такі компанії одноденки.
Зараз у нас я можу сказати що 70 відсотків компаній які оформлюються, оформлюються за ціною договору. І ми собі ставимо за мету, щоб процеси шли швидко і зручно і відповідно шли за договором компанії.
Будь якого платника податків можна відслідкувати. Тобто те що йдуть розмови про те що є ризики і ми пропустимо і людина не доплатить. Але якщо в нас працю вже контроль після сплати податків ми можемо прослідкувати де ця компанія, за я ку ціну вона власне продає ці яблука. Тобто якщо вона розмитнила за 2 гривні, а продає за… То тоді вже це справа контролюючих органів отримати штрафи, і це будуть ще більші платежі. Тобто ті компанії, які будуть порушувати, вони будуть платити ще більше.
Дивитись ще:
-
Готовність до роботи дільничних виборчих комісій в Одесі та області є низькою – ОПОРА
-
В Одессе "титушки" пытались помешать акции протеста
-
Правоохоронці розслідують факти заволодіння 4-ма мільярдами гривень на Одеському припортовому заводі
-
В Южному старого мера обрали на другий термін
-
В Одессе водитель покусал ГАИшника