211 Переглядів

Національна поліція Криму продовжує реєструвати правопорушення на півострові, базуючись в Одесі (відео)

Головне управління МВС (зараз – Національна поліція) у Автономній республіці Крим та місті Севастополі було відновлене влітку цього року і вже близько 4 місяців працює з Одеси. Як повідомила Громадському ТБ Одеси заступник начальника підрозділу Наталія Максимчук, серед 28 працівників немає жодного кримчанина. В українській поліції Криму служать переважно одесити. А очолює спеціальне управління колишній начальник Одеської обласної міліції Іван Катеринчук.

«На момент окупації Криму у Єдиному реєстрі досудових розслідувань було близько 30 тисяч кримінальних проваджень. Практично всі матеріали цих справ залишилися там. Тому нам довелося працювати з нуля», – розповідає заступник начальника Наталія Максимчук. На сьогодні за інформацією ЄРДР за цим управлінням зазначається 123 кримінальних провадження.

За словами заступника начальника Національної поліції в АРК і місті Севастополі, справи відкриті за абсолютно різними статтям: це і розтрата та присвоєння чужого майна, і злочини проти авторитету органів державної влади, кримінальні правопорушення щодо порушення державної таємниці та недоторканості державних кордонів тощо. У деяких з цих справ, у тому числі й щодо незаконного заволодіння державним майном, фігурують посадові особи нелегітимних органів влади Криму.

Наразі всі ці провадження на стадії досудового розслідування.

«Всі ми переконані, що Крим повернеться і стане наш. Це відбудеться рано чи пізно. Тому наше завдання – документування усіх фактів правопорушень. І тоді, коли з’явиться перша ж можливість притягнути винних до кримінальної відповідальності, це одразу можна буде зробити», – наголошує заступник начальника кримської поліції Наталія Максимчук.

Заяви щодо скоєння правопорушень у Криму громадяни можуть відправляти поштою на адресу Головного управління Національної поліції у Автономній республіці Крим та місті Севастополі, що базується у Одесі (Одеса, вул. Осіпова, 23), а також до Прокуратури Криму, яка працює у Києві (Київ, вул. Різницька, 13/15). Офіційної Інтернет-сторінки у відомства поки що немає.

 

 

Дивитись ще:

  • Ринок VS Супермаркет: в пошуках їжі, виробленої в Одеському регіоні
  • Активісти Одещини, не пропустіть шанс освоїти практичні інструменти протистоянню корупції та контролю за владою!
  • Eat Local Challenge Odessa: виклик для одеситів
  • Про вакцини, гроші і «вірус Зіка»
  • Какой должна быть общественная журналистика?

One comment

  • Pingback: write article review